Скільки сплачують за медалі чемпіонату світу

Чемпіонати світу Перемога на чемпіонаті світу з виду спорту, що входить до олімпійської програми, гарантує атлету державну премію в розмірі 100 тисяч гривень. За друге місце виплатять 70 тисяч, за третє – 50 тисяч гривень.

За виграну золоту нагороду спортсмен отримає суму 125 тисяч доларів. Таку ж суму отримували і на двох останніх Зимових Олімпіадах – у 2014 та 2018 роках. Призові для українців за виграні медалі на Олімпіаді-2022: Золото – 125 тисяч доларів (3.5 млн грн)

Срібною медаллю нагороджуватимуться випускники, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів та за результатами семестрового, річного оцінювання та ДПА мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану.

Випускники 11-х класів, які отримали золоту чи срібну медаль, а також випускники дев'ятих класів, котрі успішно навчалися, отримують свідоцтво про здобуття повної або відповідно базової загальної середньої освіти з відзнакою.

Золотою медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10 – 12 балів з предметів навчального плану (крім осіб, які …

Традиційно найбільшу суму призових отримає переможець турніру – 42 мільйони доларів. Команда, яка програє …